Přejdi na hlavní menu

V Bojkovicích křtili zrekonstruované kurty

4. květen 2013

Prvními tenisovými údery starosty bojkovského Sokola Pavla Křižky, předsedy představenstva firmy EKKL Petra Klára, hospodáře T.J. Sokol Bojkovice Karla Koníčka a našeho podporovatele bývalého hejtmana Libora Lukáše byl 4.května slavnostně „pokřtěn” nový antukový povrch zrekonstruovaných tenisových kurtů Sokola Bojkovice.

Slavnostního otevření se mimo široké veřejnosti zúčastnili starosta a místostarosta Bojkovic, starosta družební obce Trenčianská Turná, exhejtman zlínského kraje Libor Lukáš, zástupce župy Komenského ve Zlíně a další vzácní hosté.
 
Celý program moderovala Květa Ogrodníková, která po úvodním vystoupení mužského pěveckého sboru Vavřineček přivítala hosty. Poté následovaly proslovy starosty Sokola, starosty města Bojkovic a předsedy představenstva akciové společnosti EKKL, která byla generálním dodavatelem prací. Tito tři pak společně přestřihli pásku, která byla symbolickou vstupní branou do areálu.
 
Jedním z hlavních bodů  programu byla tenisová exhibice extraligových tenisových hráčů Filipa Brtnického a Davida Krčmáře. Po jejich zápase následovala na třech kurtech ukázka tenisových tréninků mládeže a na čtvrtém volejbalovém kurtu si s chutí zahráli volejbal členové naší jednoty.
 
Významným zpestřením odpoledne byl rovněž zápas moderátora a baviče Josefa Náhlovského se svým synem proti našim mladým tenistům, resp. další tenisová utkání, která se postupně na jednotlivých tenisových kurtech hrála. Vzhledem k tomu, že počasí nám přálo, zhruba 250 lidí, kteří areál během dne navštívili, byli spokojeni a ohňostroj, který akci ve večerních hodinách uzavřel, byl důstojnou tečkou za sobotním dnem.
T.J. Sokol Bojkovice
 

Fotografie

V Bojkovicích křtili zrekonstruované kurty V Bojkovicích křtili zrekonstruované kurty

Všechna práva vyhrazena SPORT Construction a.s. , 2017

Autor: IT Logica

Eshop