Přejdi na hlavní menu

Novinky - Archiv aktualit

 • SC Jilemnice, s.r.o.

  SC Jilemnice, s.r.o.
  28. červen 2019

  SPORT Construction realizoval v rove 2019 pro investora Sportovní centrum Jilemnice, s.r.o. rekonstrukci atletického stadionu v Jilemnici.

 • Tenisová hala - TK Precheza Přerov

  Tenisová hala - TK Precheza Přerov
  10. prosinec 2018

  Naše společnost jako generální dodavatel stavebních prací zde realizovala kompletní výstavbu tenisové haly se třemi kurty s akrylátovým povrchem Courtsol Comfort, který je certifikovaný mezinárodní tenisovou federací ITF.

 • ZŠ Sezimovo Ústí

  ZŠ Sezimovo Ústí
  15. listopad 2018

  V roce 2018 SPORT Construction provedl kompletní stavební úpravy sportovního hřiště ZŠ Sezimovo Ústí. Investorem akce bylo město Sezimovo Ústí.

 • Soutěž Stavba Moravskoslezského kraje

  Soutěž Stavba Moravskoslezského kraje
  22. červen 2017

  Nedávno dokončená novostavba atletické haly v Ostravě-Vítkovicích vyhrála soutěž Stavba Moravskoslezského kraje 2016 v kategorii Stavby občanské vybavenosti - novostavby a z vítězných staveb jednotlivých kategorií pak získala i hlavní ocenění jako stavba roku s udělením ceny GRAND PRIX! Nejlepší stavbu vybírala jedenáctičlenná porota, složená ze zástupců Krajské stavební společnosti při Svazu podnikatelů ve stavebnictví, České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Obce architektů a představitelů kraje.

Všechna práva vyhrazena SPORT Construction a.s. , 2017

Autor: IT Logica

Eshop